Dikker dan dun Beatrice Durfall
- Titel: Dikker dan dun
- Auteur: Beatrice Durfall
- Paperback 12,5 x 20 cm, aantal pagina`s : 132
- Genre: volwassenen, geïllustreerd : ja
- ISBN : 9789460893117
- Uitgegeven: 30 december 2010
- prijs : € 19,95 (dit is incl. verzendkosten)
Eten, eten, eten....
Dat is wat ik nu wil, waarom?
Deze regels hebben Bea Dunk ertoe aangezet om dit boek te schrijven. Boeken waarin persoonlijke ervaringen met obesitas of een Bariatrische ingreep centraal stonden, waren daarnaast amper verkrijgbaar. Dikker dan Dun is niet alleen een naslagwerk, maar ook een mogelijke steun voor een ieder die dat kan gebruiken. Daarnaast is dit boek een openbaring voor alle mensen die dikke mensen veroordelen, zonder van bepaalde feiten op de hoogte te zijn.
uit het boek
Hoop, Geloof en Liefde.
Dat is waar iedereen van droomt om in zijn, of haar leven te ontvangen.
Dat gebeurt ook, het zal zeker op ieders pad komen. Zo niet nu, dan toch in de nabije toekomst. Als je een puber bent, dan zie je alles zwart en wit. Grijs komt in je woordenboek niet voor. Ook zal iedere puber zich tegen alle goed bedoelde bemoeienissen op allerlei gebieden verzetten. Iedereen doet het op zijn eigen manier. Dan heb je nog de kwetsbare groep, of anders gezegd, je laat je kwetsen. Niet omdat je het leuk vindt, maar simpelweg omdat je niet met dat soort emoties, of situaties kon omgaan. Zelf ben ik als schrijfster van dit stuk geschiedenis sterker geworden. Soms denk je: hoeveel kan een mens incasseren? Later realiseer je, dat je er weer een les uit hebt geleerd, en iets sterker bent geworden dan voor je tegenslag. Een naslagwerk geschreven door iemand met een eetstoornis, voor mensen met een eetstoornis, oftewel obesitas.
Fragment
Waardoor ontstaat Obesitas?
Goede vraag! Ik kan alleen naar mezelf kijken als voorbeeld. Dat is geen fraaie kan ik je vertellen. Maar misschien herken je er veel uit en kan ik alleen maar zeggen: Zoek hulp, je hoeft je niet te schamen! En heb je er geen last van, en zit je goed in je vel? Oké prima, gelukkig, kan ik dan alleen maar zeggen. Er zijn zat mannen, en vrouwen die er waanzinnig goed uit zien ondanks hun overgewicht. En geloof me, wat heb ik die niet weinig benijd hierom.
Klanten kochten ook
- Het Project Parkinson Lies van der Heide
∙ Titel: Het Project Parkinson
∙ Auteur: Lies van der Heide
∙ Paperback, aantal pagina's: 136
∙ Uitvoering/formaat: Paperback A5
∙ Categorie: Gezondheid
∙ Geïllustreerd: Nee
∙ Verschijningsdatum: 6 april 2012
∙…€ 15,95