Home
Kopver
Actie 2011:
Click&Collect
Koop wij verschillende artikelen/ boeken etc. op de website en betaal geen verzendkosten!!!!
Let op: Wij zijn een familiebedrijf en hebben altijd al rekening gehouden met een hygienische omgeving om uw bestellingen en uiteindelijk uw pakjes af te handelen en te versturen. Vanuit ons magazijn van de winkel, waar alleen 2 personen komen worden uw pakjes verder verwerkt. verpakkingsmatriaal wordt altijd na 2 dagen gebruikt.
Wij hopen het beste voor u!!!!!!!!
Alhoewel het druk is, omdat klanten ook via onze winkel van Bol.com bestellen, proberen wij alle bestellingen zo snel mogelijk te behandelen. Uw bestelling wordt verstuurd, zodra uw betaling zichtbaar is op de rekening. U kunt ons ook een geldige betaalbewijs mailen.
Kopver:
Volgens de basisprincipes van de economie, verkoopt of levert een bedrijf, goederen en diensten, met als gevolg door de winst, een bestaanszekerheid te garanderen.
Kopver, heeft als doel, allerlei producten en diensten, via de webwinkel online te verkopen. Wij zetten ons vooral in voor diegenen die zelf niet op een andere manier aan het product kunnen komen.
Wij verkopen veel meer dan u denkt, maar vooral:
In de winkel:
|
Let op: Wij zijn geen fabrikant van de artikelen/ producten die wij u leveren, en zijn niet verantwoordelijk voor de kwaliteit van de artikelen/ producten. Koop bewust!!!! Weet waarom u iets online wilt kopen.
Natuurlijk kunt u een verzoek doen aan ons, wij bestellen een specifiek product/ artikel voor u, tegen een vooraf vastgesteld bedrag van € 10,00.
Ken het product! of vraag eerst informatie over een produkt aan anderen. Retourneren, is voor geen enkele partij gratis. Op lange termijn voor u ook niet!
Producten aan huis bezorgen is kostelijk, koop daarom doelbewust! Wees vrij het elders eerst te proberen.
Volgens de economie heeft elk bedrijf per artikel een ander kostenplaatje. Vergelijken is een beetje appels met peren vergelijken. Het is best eerst aan prijsvergelijking te doen, zodat discussiëren niet meer nodig is.
Op een kleine schaal hebben wij ook eigen producten of creaties, die vindt u met vermelding AEFTI.
Verzendkosten bij uw bestelling
De verzendkosten zijn per artikel per stuk of per x gewicht. Er wordt soms uitzonderlijk naast de verzendkosten, ook administratie- en verwerkingskosten berekend. Dit gebeurd als wij een verzoek van u hebben gehad om een extra hoeveelheid van een product/ artikel bij te leveren. Indien dat zo is wordt u hiervan voordat wij de afhandeling van uw bestelling doen hiervan op de hoogte gebracht.
Wij leveren vanaf onze winkel in België, de verzendkosten zijn dus gebaseerd op de BPost/ UPS/DPD in België.
Brievenbuspost en pakketpost via BPost of DPD heeft een levertijd van 2 à 5 werkdagen (m.u.v. feestdagen). In het weekend en op feestdagen, verzenden wij nooit bestellingen. Wel... Wij maken ze gereed of bezorgen ze alvast bij een depot.
Kopver is niet aansprakelijk voor eventuele vertragingen tijdens de transport.
Bestellingen worden standaard verzonden via BPost/ DPD en UPS. Overmacht situatie waardoor uw pakket verloren raakt bij een bezorgdienst, hebben wij niet in de hand.
Afhandeling bestellingen
Bestellingen worden nog binnen 48 uur verwerkt , na bevestiging van het factuurbedrag op onze rekening, verzonden, met uitzondering van weekend- en feestdagen.
Wij kunnen ook een andere levertijd met u afspreken, vb. bij een nabestellingsverzoek.
Zodra wij andere leveringsmethoden hebben zullen wij u hiervan op de hoogte stellen.
Verzending
Elke bestelling wordt zorgvuldig verpakt om beschadigingen tijdens het transporteren te voorkomen. Mochten er toch beschadigingen zijn kan je uiteraard kosteloos de beschadigde artikelen retourneren. Wanneer de producten ontvangen zijn, zal er een nieuw exemplaar nog binnen 48 uur verzonden worden. De verzendkosten zullen terug gestort worden op de opgegeven rekeningnummer.
Retouradres:
Gullegemsesteenweg 68 8501 Bissegem
Boeken etc. van de categorie Special, en boeken en andere artikelen, die op uw verzoek zijn gedrukt of aangekocht door uw bestelling, kunt u niet retour sturen.
Alle tweedehandse boeken zijn altijd in goede staat; bladen kunnen wel vergeeld of bruin zijn. Hierover informeren wij u vooraf.
Betalen
Als u een bestelling doet kunt u betalen via iDEAL, PayPal, vooraf overmaken via uw bank. Mogelijk kunt u alleen als u in België gaat komen of zijn uw bestelling betalen met de keuze ophalen bij afhalen; let ter voorkoming van vertraging op uw keuze. Er zijn geen extra kosten verbonden aan betalen via iDEAL. PayPal wel.
Bedrijven, organisatie's, scholen, kunnen op verzoek achteraf met factuur betalen.
Voor België en andere landen kunt u betalen via bankoverschrijving, PayPal, Bancontact/Mister cash.
Ons team
Kopver is een familiebedrijf, Noortheim - Elisa.
Nieuw in onze webwinkel
- verjaardagskaart kind echte foto antiek
verjaardagskaart
antiek/ foto zwart wit
uniek
€ 2,00
met tekst€ 2,00 - verjaardagskaart zwart wit antiek
verjaardagskaart
antiek/ foto zwart wit
uniek
€ 2,00
met tekst
Uw levensweg.....
en Met muziek zoetheid.....€ 2,00 - verjaardagskaart volwassene antiek
verjaardagskaart volwassenen
antiek
€ 2,00
met tekst
Hoe mooi ook...€ 2,00 - glow stick
glow stick
glows in the dark
voor gebruik zie gebuiksaanwijzing
€ 3,00
let op: niet geschikt voor kinderen onder de drie jaar€ 3,00 - wenskaart Alle begin is moeilijk
handgemaakte kaart
Alle begin is moeilijk
verzendkosten € 0,90 per bestelde kaart
met enveloppe
geen tekst
Prijs: € 1,00€ 1,00 - wenskaart Dank je wel!
handgemaakte kaart
Dank je wel!
verzendkosten € 0,90 per bestelde kaart
met enveloppe
geen tekst
Prijs: € 1,00€ 1,00 - wenskaart Ik hou van je!
handgemaakte kaart
Ik hou van je!
verzendkosten € 0,90 per bestelde kaart
met enveloppe
geen tekst
Prijs: € 1,00€ 1,00 - possitieve test op glas
possitieve test op glas
matriaal: glas en metaal frame
kleur: wit
tekst: engels
Prijs: € 6,95€ 6,95 - possitieve tekst in lijst
possitieve test op glas
matriaal: glas en metaal frame
kleur: zwart
tekst: engels
Prijs: € 6,95€ 6,95 - Lila is gek
Titel: Lila is gek
Auteur: Ted Timmerman
Uitgave: Averbode
Serie Vlaamse Filmpjes
genre: fantasy
Prijs: € 13,00
Over het boek
Opeens is het stil. De bui is voorbij. Zwaar van de druppels hangen de bomen troosteloos over…€ 13,00 - Beet! De vegas vampiers Erin Mc Carthy
Titel: Beet!
De Vegas Vampiers
uitgave: Karakter Uitgevers BV
Afmeting: 24x216x141 mm
gewicht: 318 gr.
Auteur: Erin McCarthy9789061127673
Beet! is een zinderende chicklit met een scherp randje in de serie De Vegas Vampiers…€ 15,45 - nepsnorren set
nep snorren set
6 st/per stuks
voor een feest of opvoering
Prijs: € 6,75
verzendkosten € 1,00/ per set - bestelling
niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar€ 6,75 - Arne speelkaarten
speelkaarten arne
voor de verzamelaar of om te spelen
inhoud: 48 kaarten
reglement: nederlands
5 - 6 spelers
vanaf 7 jaar
Prijs: € 7,50€ 7,50 - speelkaarten set verzamelpak club Brugge 2005 - 2006
speelkaarten
speelkaarten set verzamelpak club Brugge 2005 - 2006
voor de verzamelaar of om te spelen
inhoud: 48 kaarten
reglement: nederlands
5 - 6 spelers
Prijs: € 6,50
verzendkosten € 1,00/ per 1 bestelling€ 6,50
Aanbieding
Open school
Heeft uw kind nood aan extra reken- en taal begeleiding.
Wij lezen met uw kind op haar/zijn niveau.
Niet zo sterk in tafels, breuken, cijferen en verhaalsommem?
Wilt u Nederlands leren op uw eigen tempo? Spreekt u nu alleen Engels?
Mail ons. Mail us! info@kopver.com
Alleen voor Belgen, Kortrijk en omstreken
Elke zaterdag: lees en rekenles vanaf 6 - 9 jaar. Mail voor registratie.
Oefenen volgens maatwerk
Western Union
Moet u spoedig geld overmaken naar de rest van de wereld?
Het kan ook bij ons.
Loop bij ons binnen, volgens openingsuren winkel
Western Union